WordPress Hostingas

Čia greitis susiduria su aukščiausio lygio saugumu, ir viskas nerealiai konkurencinga kaina.
Nes tau mums nieko negaila!

Planas Žvaigždė

Tik nuo
5
+ PVM 21%
Vienai spindinčiai WordPress svetainei.

1 svetainė
10GB disko vieta
Nelimituotas srautas
Nelimituotas el. pašto dėžučių kiekis
ⓘ Daugiau

  •  
Populiarius

Planas Žvaigždynas

Tik nuo
7
+ PVM 21%

Planas nelimituotam svetainių skaičiui. Jei nori, užpildyk kad ir
visą dangų.

Nelimituotas svetainių kiekis
Nelimituota disko vieta
Nelimituotas srautas
Nelimituotas el. pašto dėžučių kiekis
ⓘ Daugiau

Planas Visata

Tik nuo
11
+ PVM 21%

Visiškai jokių limtų. Gauk tiek vietos, kiek reikia. Tobula el. prekybai ar kitiems dideliems projektams.

Nelimituotas svetainių kiekis
Nelimituota disko vieta
Nelimituotas srautas
Nelimituotas el. pašto dėžučių kiekis
ⓘ Daugiau

Daugiau nei WordPress hostingas
Užsisakyk bet kurį WordPress hostingo planą ir gauk asmeninį 100 GB debesį nemokamai!

Getspace pasitiki daugiau nei 20 000 įmonių.

Prisijunk prie jų!

Optimizuota WordPress’ui

Sunku įsivaizduoti, kas žino daugiau apie WordPress, nei mes. Būk tikras, būsi nustebintas žaibo greičiu. Su SSD NVMe, daugiasluoksne spartinimo technologija, PHP 7 ir HTTP/2, tavo WordPress svetainė užsikraus akimirksniu.

Nemokama svetainė ar el. parduotuvė

O taip. Įsigijus WordPress hostingo planą, nemokama svetainė ar el. parduotuvė – gali būti tavo. Ją sukurs tikri WordPress profesionalai, specialiai tau. Rojus žemėje.

Nemokamas SSL sertifikatas

Saugumas, patikimumas ir daug geresnės lankytojų konversijos – visa tai SSL dėka. Plius, daug geresnis Google reitingas. Puiku, tiesa? Ypač, kai tai – visiškai NEMOKAMAI!

Nemokama atsarginė kopija

Netikėtumams aplankius, viskas, ko norisi – turėti atsarginę kopiją, tiesa? Per daug gerai tave pažįstam, tad vieną svetainės ar el. parduotuvės atkūrimą duosim nemokamai. Ir taip kiekvieną mėnesį.

HDD vs. SSD vs. NVMe

Maksimalus greitis

Kas dar?

Mes duodame daugiau, nei manai!

14 dienų pinigų grąžinimo garantija

Išbandyk mūsų hostingą nemokamai. Mes įsitikinę, jog tau patiks. Tokie tikri, kad grąžinsim visus pinigus, jei kažkuo netiks.

Daug daugiau galios

Daugiau CPU, RAM, IOPS nei siūlo kiti. Nes tu to nusipelnei. Seniai.

Vienas spustelėjimas ir įdiegta!

Gauk populiariausias aplikacijas vienu mygtuko paspaudimu. WordPress, OpenCart, SugarCRM, tiesiog įvardink, ko ieškai – turėsime!

HTTP/2

Tai naujas ir kol kas pažangiausias protokolas, kuris užtikrins, kad tavo svetainė ar el. parduotuvė būtų greitesnė, patikimesnė ir daug saugesnė.

cPanel

Tai populiariausias, aukščiausio lygio serverio valdymo skydas. Ypač greitas, saugus ir paprastas naudoti. Pamatysi, valdymas savo lengvumu prilygs kvėpavimui.

Naujausios PHP versijos

Laukti nėra laiko. Leisk savo svetainei būti kiek įmanoma greitesnei su naujausiomis PHP versijomis!

Cloudlinux

Su Cloudlinux, tu visiškai nepriklausomas. Cloudlinux, atskirdamas tavo hostingo paskyrą nuo kitų, akivaizdžiai pagerins turimos svetainės stabilumą, greitį ir saugumą.

LS-PHP sąsaja

Jei naudoti, tai geriausią rinkoje. Kaip kad greičiausią ir patikimiausią LS-PHP sąsają, su VISAIS opcode spartinimo privalumais. Ir taip, mes duodame ją nemokamai.

Drag-n-drop įrankiai

Sukurk savo svetainę greičiau su patobulintais drag-n-drop įrankiais. Pasirink reikiamą modulį ir slink link vietos, kurioje nori jį matyti. Superpaprasta.

Programinių kalbų palaikymas

Nesvarbu, kokia kalba tavo svetainė kalba. Mūsų hostingo paskyros palaiko beveik visas iš jų.

Atsarginės kopijos

Saugumas – ypač svarbus. Ne veltui visos iki 30 dienų senumo svetainių kopijos yra išsaugomos Getspace. Jei netikėtai išauštų bloga diena, tu visuomet galėsi susisiekti dėl savo svetainės ar paskyros atkūrimo.

Automatiniai atnaujinimai

Visad naujas ir madingas? Tai gali būti tu. Tereikia nusistatyti automatinius WordPress atnaujinimus ir jau blizgi modernumu.

24/7 apsauga ir DDoS stebėjimas

Mes neklausiame, ar tau to reikia. Tau reikia. Getspace saugos tavo projektą nuo įvairių DDoS atakų. 24/7. Saugu ir kontroliuojama.

100% serverio pasiekiamumas

100% serverio pasiekiamumas visoms paslaugoms! Už kiekvieną trikdžių dieną suteiktiame 1 nemokamų paslaugų savaitę!

Kenkėjiškų programų šalinimas

Saugumas – pirmiausia! Getspace tau suteiks aukščiausios klasės antivirusinę – visad veikiančią, visad skenuojančią, visad naikinančią įvairius kenkėjus.

El. paštas

Tu gali laisvai pasirinkti vieną iš trijų elektroninio pašto aplikacijų ir skaityti gautus laiškus bet kur, kada tik norisi. Taip pat sinchronizuoti savo el. pašto dėžutes su bet kuria šiuo metu naudojama programine įranga. Patogu, tiesa?

SpamAssassin šlamšto filtravimas

Pamiršk bereikšmius laiškus. Mūsų serveryje įdiegta pati populiariausia šlamšto filtravimo programinė įranga, kuri apsaugos ir palaikys nepriekaištingą tavo el. pašto dėžutės švarą.

Pagalba

Mes globaliai lokalūs – tad jei iškils problema ar norėsis patarimo, galėsi susisiekti su mūsų darbuotojais savo gimtąja, lietuvių kalba.

GZIP kompresija

Visi tavo svetainės failai bus suspausti. Kodėl tai naudinga? Paprasta, dėl greičio – tavo tinklalapis veiks kaip tikras sprinteris.

Augti – puiku

Svetainė ar el. parduotuvė užaugo? Pakeisk savo planą į geresnį – su daugiau galios, greičio, resursų. Sklandžiai ir lengvai.

Išteklių valdymas ir stebėjimas

Mes visuomet su tavimi. 24/7. Stebime serverio apkrovas, optimizuojame procesus ir duomenų bazes. Vien dėl tavo saugumo ir nusipelnyto ramaus poilsio.

Automatinis užduočių atlikimas

Pasikartojančios užduotys – tikra nuobodybė, tiesa? Nesijaudink, čia apie tai neteks sukti galvos. Kiekvienam hostingo naudotojui suteiksime Cron, kuris periodiškai ir automatiškai galės rūpintis tavo paskirtomis užduotimis. Yay!

Nemokama atsarginė kopija

Visų dalykų – negali nuspėti. Dėl to, prireikus, atkursime tavo svetainę vieną kartą per mėnesį visiškai nemokamai. Nėra už ką!

Analitika

Labas, Šerlokai. Su Getspace, gali pamatyti visus statistinius duomenis gyvai. Kiek lankytojų turėjai šiandien, iš kokių šalių, kada ir t.t. Metas pažinti savo auditoriją.

Pridėk dar

Papildiniai, kuriuos gali užsisakyti tiesiai iš mūsų.

Cloudflare

TAIP daug greitesnei ir saugesnei svetainei. Cloudflare dramatiškai pagerins tavo tinklapio našumą bei apsaugos nuo įvairiausių grėsmių internete.

Sulauk pagalbos pirmas

Stovėti eilėse – klaikiai nuobodu, tiesa? Gauk pagalbą ar patarimą pirmas! Užsisakius paslaugą, atsakymą gausi per mažiau nei 30 minučių.

SiteLock

Juk žinai, kad svetainių atakos gali baigtis katastrofiškai. Ne veltui tavo tinklapio saugumas čia bus užtikrintas pasaulinio lyderio SiteLock. Jokio pavojaus = jokios panikos.

Daugiau atsarginių kopijų

Jei dar tik kuri savo svetainę ar nori būti 100 % tikras jos saugumu, gali užsisakyti maksimalią atsarginių kopijų paslaugą. Su ja, kursime tavo svetainės kopijas 30 kartų per mėnesį.

Didmeninis hostingas

Parduok gautą vietą

Ieškai paprasto būdo įsigyti didmenos paslaugas ir perparduoti jas savo klientams? Sveikinam, nes radai. Spausk ir sužinok daugiau.

Rekomenduok mus ir užsidirbk!

Gauk 25 % nuo kiekvieno pardavimo. Taip, taip paprasta.

Registruokis, gauk unikalią nuorodą, įsidėk reklamjuostę apie mūsų paslaugas savo svetainėje, tinklaraštyje, socialinės medijos paskyroje ar kitoje populiarioje vietoje ir GAUK 25 % NUO KIEKVIENO PARDAVIMO.