Visiškai naujas standartas

Begalybė. Vienoje vietoje.

Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai reikėjo – viską vienoje vietoje.

Mūsų vizija

Visiems.

Kiekvienas žmogus, nesvarbu kokios jo pajamos, turi turėti pakankamai vietos. Pakankamai vietos savo prisiminimams. Savo gebėjimams. Savo darbams. Pakankamai vietos būti pastebėtam. Tai mūsų vizija – suteikti begalybę vietos vienoje platformoje. Visiems. Neprašant nieko mainais.

Mūsų vertybės

Kuo mes tikime.

Pirmiausia – saugumas

Šiais skaitmeniniais laikais, saugumas privalo būti užtikrintas visiems. Mes tuo įsitikinę – ne veltui siūlome tik tuos sprendimus, kurie užtikrina visapusišką tavo duomenų apsaugą.

Kokybė

Mes pažadėjome savo klientams suteikti geriausią, labiausiai novatorišką paslaugą rinkoje. Ir pažadų mes laikomės. Kruopštaus darbo ir atsidavimo dėka, gimė Getspace. Ir tai tik pradžia.

Inovatyvumas

Mūsų misija – pakeisti vartotojų įpročius. Pakeisti geresniais. Nešančiais naudą mūsų klientams. Taupančiais jų laiką ir finansinius išteklius. Tokiais, kurių reikėjo jau seniai.

Ambicija

Mes nestovime vietoje. Kiekvieną dieną tobuliname savo paslaugas, užtikrindami aukščiausią jų kokybę. Visa tai darome vedami ambicijos būti geriausiais. Ne tik rinkoje.

Globaliai lokalūs

Mūsų biurai išsidėstę visame pasaulyje. Ir mes nuolat augame. Būtent tai užtikrina profesionalų klientų aptarnavimą jų išskirtine, gimtąja kalba.

Aukščiausio lygio komanda

Mes samdome ambicingus. Novatorius. Tuos, kuriems smalsu, kas bus toliau. Tuos, kurie nori ir keičia dalykus. Geresniais nei buvo. Nes mes visad norėjome drąsios komandos. Galbūt tu vienas iš jų.

Nori prisijungti prie mūsų?
Pamatyk laisvas pozicijas