SSL

Turbo greitis

CDN dėka, tavo statinis turinys bus patalpintas visuose tinklo serveriuose. Be to, hostingo serveris ir CDN dirbs petys į petį. Kokia nauda? Puslapio krovimas taps dauuug spartesnis.

Saugumas

Našumą aukoji dėl saugumo? Pamiršk tai. Rinkis CDN. Mažo vėlavimo apsaugos servisas, kartu su srauto greitinimu tinkle, akimirksniu pagerins tavo skaitmeninio projekto efektyvumą, vis dar išlaikydamas aukščiausio lygio apsaugą.

Patikimumas

Cloudflare – tai aukščiausios klasės CDN paslaugų tiekėjas, kuriuo pasitiki didžiausios ir dinamiškiausios tarptautinės kompanijos, bei remia tokie gigantai kaip Google ir Microsoft.


Atsarginė kopija

Atsarginės kopijos saugo gyvenimus

Tu negali visko nuspėti. Bet gali pasiruošti. Kaip? Turėdamas savo svetainės atsarginę kopiją. Su ja, įvykus nelaimei, niekas nedings. Plius, ją superpaprasta valdyti.

Pats sau bosas

Tu gali pasirinkti, kaip dažnai nori kurti atsargines kopijas, kada jas ištrinti, kiek kopijų išsaugoti. Net užsisakyti savo atsarginės kopijos kopiją!

Ekonomiška

Tau nereikės pirkti serverio, juo rūpintis, valdyti. Viskas bus padaryta už tave.


CDN

Aukštesnis Google reitingas

Turėk daugiau organiškų klientų! SSL sertifikatai padės tau atsidurti pirmuosiuose Google paieškos puslapiuose be jokios reklamos.

Didesnis klientų pasitikėjimas

SSL sertifikatas užšifruos tavo lankytojų ir serverio duomenis – svetainė taps saugesnė ir patikimesnė. Be to, jei kaupi klientų el. pašto adresus, užsakymų duomenis ar atlieki el. mokėjimus, dėl neseniai priimto GDPR, SSL sertifikatas yra tiesiog privalomas.

Geresni rezultatai

Daugiau pasitikėjimo = daugiau pardavimų. Apie ką mes? SSL sertifikatai – tai tavo patikimumo simbolis, kuris, kaip įrodyta, padidina lankytojų konversijas. Ar tai ne viskas, ko nori?

Kitos paslaugos

Išsirink sau tinkamą

SSD Hostingas

Tik nuo
2.5
+ PVM 21%
Viso gero lėtai veikiančiai svetainei. Žaibo greitis ir nepriekaištingas veikimas – garantuoti su SSD NVMe. Plius, gausi superpriedą – 100 GB debesį dovanų. Du zuikiai vienu šūviu!

WordPress Hostingas

Tik nuo
5
+ PVM 21%
Ką žinom, tai žinom – pavyzdžiui, kaip perkelti tavo WordPress svetainę į aukščiausią lygį. Tikrai. Supergreitis, nemokamas SSL sertifikatas, atsarginė svetainės kopija + apdovanojimas už tinkamą pasirinkimą – asmeninis 100 GB debesis dovanų.

VPS

Tik nuo
10.50
+ PVM 21%
Turbo greitis? Užteks svajoti, metas turėti. SSD NVMe, neribotas srautas, begalė resursų ir asmeninis 100 GB debesis dovanų – viskas, ko tau reikia, viskas čia, kartu.

Failų debesis

Tik nuo
0
+ PVM 21%
Gana trinti failus. Saugok juos Getspace ir naudok bet kuriame įrenginyje. Be jokių limitų! Nuo dokumentų iki vaizdo įrašų – visa tai gali būti SAUGIAI patalpinta tavo asmeniniame debesyje. Be to, nereikės siųsti, tereiks pasidalinti. Griebk 50 GB ir išbandyk nemokamai!