Interneto svetainės

Gauk savo unikalią svetainę – pritaikytą visiems ekranų dydžiams, sukurtą aukščiausio kalibro dizainerio, su meile ir išimtinai tavo verslui.

Dabar tik už 995 EUR

Elektroninė parduotuvė

Gauk savo el. parduotuvę – su integruota mokėjimų sistema, neribotu produktų skaičiumi, nerealiomis produktų galerijomis ir kitais išskirtiniais privalumais.

Dabar tik už 1895 EUR

Skaitmeninės rinkodaros agentūra

Starflix – lyderiaujanti skaitmeninės reklamos agentūra, galinti didžiuotis tūkstančiais klientų visame pasaulyje. Jos siekis – kiekvienam verslui rasti ekonomišką ir individualų skaitmeninės reklamos sprendimą. Taip, tu ką tik radai savo skaitmeninės reklamos guru!

Kodėl turėtum rinktis Starflix?

Taip, turėtum.

Aukščiausios kokybės dizainas

Dievini estetišką dizainą? Su Starflix, jį neabejotinai gausi. Ir dar daugiau. Interneto svetainės bei el. parduotuvės yra kuriamos visiems ekranų dydžiams, naudojant tyrimais pagrįstas metodologijas. Viso, lankytojams. Labas, klientams.

Nepriekaištingas veikimas

Švaraus kodo svetainės ar el. parduotuvės struktūra užtikrins jos greitą krovimą. Be to, ją mylės ir Google – SEO dėka, vartotojai ją matys pirmuosiuose natūralios paieškos puslapiuose.

Puikūs plėtiniai

Interaktyvūs įrankiai, susirašinėjimo galimybė, SEO, papildomos kalbos ir kitos naudingos funkcijos – visa tai ir daugiau – tavo nerealiam tinklalapiui ar el. parduotuvei.

Revoliucinė kaina

Ne todėl, kad duodame mažiau – todėl, kad duodame daugiau. Gauk savo svetainę ar el. parduotuvę tik nuo 995 EUR. Į kainą įskaičiuoti visi pataisymai.
Sužinok daugiau čia!